NOE Master zrobimy wszystko w Twoim domu lub mieszkaniu
Noe Master realizacja programu "Ciepłe Mieszkanie" wypełnianie i składanie wniosków ZROBIMY WSZYSTKO W TWOIM DOMU i MIESZKANIU  Noe Master program "Czyste Powietrze" wypełnianie i składanie wniosków
USŁUGI HYDRAULICZNE
tel. 535 830 321
mail: poczta@noemaster.pl

ŁAZIENKA TWOICH MARZEŃ

PROFESJONALNE KOMPLEKSOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE W TWOIM DOMU
z 5-letnią GWARANCJĄ

SKLEP     ALLEGRO     O nas     Praca     Kontakt

USŁUGI:

ELEKTRYCZNE    POMIARY ELEKTRYCZNE    HYDRAULICZNE    OGRZEWANIE
REMONTY     SUCHA ZABUDOWA     GLAZURA PŁYTKI     PODŁOGI   
OKNA    ROLETY    MOSKITIERY    DRZWI    OGRODZENIE    BRAMY

USŁUGI HYDRAULICZNE

- INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE

- INSTALACJE CENTRALNEGO OGRZEWANIA

- OGRZEWANIE PODŁOGOWE

 

Instalacje wodno kanalizacyjne

Instalacje wodno kanalizacyjne są obowiązkowym elementem każdego budynku mieszkalnego. Dzięki sieci wodnej możliwy jest pobór czystej wody do punktów jej poboru znajdujących się w domu. Natomiast sieć kanalizacyjna jest elementem odpowiedzialnym za odprowadzenie zużytej wody i ścieków do prywatnego szamba lub sieci kanalizacyjnej podlegającej miastu bądź gminie.

Domowa instalacja wodno-kanalizacyjna, zapewnia niezbędny komfort użytkownikom, każdego dnia. Prawidłowo wykonana nie zatyka się, nie hałasuje i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Standardowa instalacja składa się z zespołu przewodów rurowych i osprzętu, czyli: łączników, przewodów spustowych, zaworów oraz wodomierzy, służących do przesyłania wody i odprowadzania powstałych w wyniku użytkowania ścieków. Do systemu zalicza się także urządzenia pomocnicze, takie jak syfony, rewizje, wywiewki wentylacyjne, wpusty podłogowe itp.

Stworzenie instalacji wodno kanalizacyjnej, która zapewni wydajny transport wody to zadanie wymagające dużego doświadczenia i praktyki. Chodzi tu głównie o dobór odpowiednich materiałów czyli rur, pomp, a także innych elementów, które trzeba odpowiednio zamontować i przetestować. Jak dobrze wiemy bez czystej i ciepłej wody, a także bez odpowiedniego odprowadzenia jej do kanalizacji, funkcjonowanie jest bardzo trudne.

Dobrze wykonana instalacja zapewnia niezawodność użytkowania przez co najmniej kilkadziesiąt lat. Na jej trwałość oprócz odpowiedniego montażu i dobrych materiałów, wpływa także jakość odprowadzanej wody oraz usuwanych ścieków, jak również intensywność jej użytkowania.

Podczas budowy domu ważne jest założenie instalacji wodno kanalizacyjnej. Warto zapytać nas, które rury, złączki wybrać oraz jaki rodzaj instalacji trzeba założyć. Taką pomocą służymy dla Państwa. Jeśli chcesz to wykonamy to za Ciebie.

Równocześnie podczas wykonywania instalacji wodno kanalizacyjnej możemy wykonać instalację elektryczną co umożliwia na wykonanie kompleksowo wszystkich instalacji całej nieruchomości przez jednego wykonawcę co pozwoli na oszczędności czasu i wydanych pieniędzy.

Zadzwoń po ofertę wykonania instalacji wodno kanalizacyjnej tel. 535 830 321

 

Rejon na którym wykonujemy usługi hydrauliczne:

LEŚNALUBAŃOLSZYNAPLATERÓWKASIEKIERCZYN,   ŚWIERADÓW ZDRÓJ,
BOLESŁAWIECGROMADKANOWOGRODZIECOSIECZNICAWARTA BOLESŁAWIECKA,
GRYFÓW ŚLĄSKILUBOMIERZLWÓWEK ŚLĄSKIMIRSKWLEŃ,
BOGATYNIAPIEŃSKSULIKÓWWĘGLINIECZAWIDÓWZGORZELEC,
JELENIA GÓRA, PIECHOWICE, SZKLARSKA PORĘBA, KARPACZ, KOWARY,
JANOWICE WIELKIE, JEŻÓW SUDECKI, MYSŁAKOWICE, PODGÓRZYN, STARA KAMIENICA